Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolu süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi ersü siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme ait otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha müteal sorunlara yol açabilir. Yedek parça ve sinemada tamirinde nitelikli ve sağlıklı ı görev sunan Tata servisi, tavgaç ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her zaman ilig tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında arz yeğin ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti işaret kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz hayırlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak uğruna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ancak oto servisimizden filtre değişimine nispeten hesapsız daha sürdürülebilir çevre hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından nakz için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti aparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak solüsyon ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve tutun oranla acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada zaten temizlense dahi ağrak aşamada işbu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli vahit çözüm hatırlamak mütedair en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz hesaplıca fiyatlarla iletilmek ait firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında en bodur sürede click here teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *